درآمد زایی

چگونه درآمد زایی کنم؟

شما ضمن اینکه خریدهای خود را از طریق سیستم بهینه ­ی ۷۰۳۰انجام می ­دهید، با ارسال لینک دعوت خود (که حاوی کد معرف شماست) به دوستانتان از طرق مختلف، و ثبت نام آنها در سامانه، به شبکه مخاطبین 7030می ­پیوندند و شما نیز از این موضوع مطلع خواهید شد. داشتن مدعو بیشتر به معنای کسب درآمد بیشتراز۷۰۳۰ است.

درآمد من چگونه به من پرداخت می ­شود؟

سود تراکنش ها مستقیما به عنوان مبلغ به تومان به اعتبار شما در سامانه اضافه می شود و جهت برداشت آن ، هر زمان که تمایل داشتید، از بخش شماره حساب ها شماره شبا ی خود را وارد کرده و گزینه درخواست واریز را می زنید؛

1-مبلغ نهایتا تا 7 روز کاری (7 روز غیر تعطیل) به حساب شما واریز می گردد.

2- حداقل مبلغ قابل واریز ۱۰ هزار تومان است.

شماره شبا چیست؟ چرا لازم است؟ و چگونه میتوان آن را دریافت کرد؟

شماره شبا را به سه طریق می ­توان به دست آورد؛

1- مراجعه حضوری به بانک مربوطه

2- مراجعه به عابر بانک مربوطه

3- گرفتن آن از طریق وبسایت بانک ­های مربوطه؛ بنا به درخواست کاربران عزیز در یک پست در وبلاگ هفتادسی در لینک زیر توضیحات کامل در مورد شماره شبا ارائه گردیده است؛  www.yon.ir/sheba7030

با توجه به سود کم محصولی مانند شارژ، آیا ارزش دارد وقت خود را صرف این کار کنیم؟

بله، در بازار فعلی، فروش شارژ سیمکارت ­های اعتباری سودی حدوداً معادل ۶۰ میلیارد تومان در ماه و در سال حدود ۷۲۰ میلیارد تومان می‌باشد. در صورتی که ما بتوانیم حتی یک درصد از بازار شارژ را پوشش دهیم، در سال مبلغ ۷.۲ میلیارد تومان سود داشته که ۷۰% از این مبلغ یعنی، ۵ میلیارد تومان به کاربران تعلق می‌گیرد. ضمن اینکه پرداخت‌های قبض و بسته‌های اینترنتی نیز هر کدام تقریبا همین‌ مقدار سود دارد.

طرح درآمدی (پلن درآمدی) به چه صورت است؟

طرح درآمدی در حال اجرا به صورت موقت به صورت تک سطحی و به این صورت است که 70 درصد از سود هر تراکنش به معرف مستقیم تعلق می گیرد و 30 درصد مابقی سود (که سهم 7030 بوده) تا قبل از اجرا شدن طرح جدید به خود خریدار تقدیم می گردد؛ یعنی در حال حاضر، تا اجرا شدن طرح جدید، 7030 سودی نمی برد و 100% سود به خود کاربران پرداخت می شود؛ 70% معرف مستقیم و 30% خود خریدار؛ لطفا به تبلیغاتی که توسط برخی کاربران در مورد طرح 7سطحی قبلی می باشد، توجه نفرمایید؛ تغییر طرح درآمدی اطلاع رسانی خواهد شد.

تفاوت مدعوین با کل مدعوین چیست؟

مدعوین افرادی هستند که به طور مستقیم معرفی کردید و هنگام ثبت نام کد معرف شما را وارد کرده اند، کل مدعوین، غیر مستقیم ها را هم شامل می شود؛ در حال حاضر فقط از مدعوین مستقیم سود دریافت می نمایید، ولی در آینده از مدعوین غیر مستقیم شما نیز سود پرداخت خواهد شد

چه تضمینی وجود دارد که تا آخر 70 درصد از سود خود را به کاربران پرداخت کنید؟

اساساً هدف اصلی از شکل گیری 7030 این است که به جای هزینه های گزاف تبلیغات تلویزیونی و …، این مبالغ را به عنوان سود تراکنش ها و همچنین پاداش فعالیت، به کاربران فعال پرداخت کند؛ همانطور که از اسم 7030 پیداست 70 درصد از سود به کاربران پرداخت خواهد شد؛ قطعا بزرگترین سرمایه 7030 کاربران فعال هستند و باید رضایت آنها را جلب کند؛ چه تضمینی از این بالاتر می تواند وجود داشته باشد؟

میزان دقیق سود هر خرید چقدر است؟

مقدار سود هر محصول بستگی به قیمت آن و شرکتی که آن را برای ما تامین می ­کند و با او قرارداد منعقد کرده­ ایم، دارد.

✅ تمام سود فروش هر شارژ به طور میانگین، ۳ درصد مبلغ آن است – یعنی تمام سود یک شارژ ۱۰ هزار تومانی، ۳۰۰ تومان – تمام سود یک شارژ ۵ هزار تومانی، ۱۵۰ تومان – تمام سود یک شارژ ۲ هزار تومانی، ۶۰ تومان – تمام سود یک شارژ هزار تومانی، ۳۰ تومان است و بسته های اینترنت هم به همین صورت.

✅ تمام سود فروش هر بسته ی اینترنتی ۳ درصد مبلغ آن است یعنی مثلا یک بسته ی اینترنتی ۸ هزارتومانی، ۲۴۰ تومان است.

✅ برای پرداخت قبض نیز فعلا مبلغ 100 تومان برای هر قبض پرداخت می شود (بدون در نظر گرفتن مبلغ قبض) 70% که میشود 70 تومان به معرف مستقیم و 30% که میشود 30 تومان، به پرداخت کننده پرداخت میشود

✅ با توجه به اینکه خدمات انتقال وجه به تازگی راه اندازی شده است، و مستقیما توسط درگاه بانکی انجام می شود و از طرف درگاه بانکی، به سامانه 7030 سودی پرداخت نمی شود، در حال حاضر برای سامانه 7030 سودی در بر ندارد که آن را به کاربران پرداخت کند.

✅ پرداخت قبض سیم کارت دائمی ایرانسل با استفاده از خرید شارژ مستقیم نیز، در حال حاضر سودی ندارد؛ به زودی با بالا رفتن حجم تراکنش ها، میتوان با درگاه بانکی جهت دریافت سود، مذاکره کرد؛ در این خصوص در صفحات رسمی 7030 اطلاع رسانی انجام خواهد شد .

*مرحله به مرحله ، خدمات سایت کامل خواهد شد ؛ خدماتی مثل بلیط های فرهنگی (تئاتر، سینما و کنسرت)، بلیط های مسافرتی (هواپیما، اتوبوس، هتل)، انواع بیمه و سایر محصولات اعتباری مانند کدهای فعال‌ سازی انواع نرم افزارها و نیز گیفت کارت‌ها و… که سودآوری بیشتری دارند.

درآمد زایی
درآمد زایی

7030/۷۰۳۰/هفتادسی/هفتاد سی

درآمد زایی
5 (100%) 5 votes