دعوت دوستان و عضوگیری در7030

آیا محدودیت دعوت وجود دارد؟ (به صورت مستقیم تا چند نفرمیتوانیم دعوت کنیم؟)

هیچ محدودیتی در تعداد دعوت مستقیم وجود ندارد و شما میتوانید بینهایت به طور مستقیم با کد معرف خود دعوت بفرمایید.

معرفی دوستان و ایجاد شناسه دعوت (کد معرف) چگونه است؟

پس از ثبت نام ، به صورت پیش فرض، شماره موبایلی که با آن ثبت نام نموده اید، شناسه دعوت (کد معرف) شماست؛ همچنین برای تغییر شناسه دعوت خود میتوانید در اپلیکیشن از قسمت مدعوین گزینه افزودن شناسه جدید را انتخاب بفرمایید؛ اگر از سایت استفاده میکنید، در پنل کاربری ، از گزینه اطلاعات کاربر و شناسه ها / افزودن شناسه را انتخاب کنید و شناسه هایی با نام های دلخواه بسازید و سپس از گزینه کپی دعوتنامه استفاده بفرمایید و آنها را در شبکه های اجتماعی ارسال نمایید.

چگونه دیگران را دعوت کنم تا برای من سود داشته باشد؟

پس از ثبت نام به صورت پیش فرض، شماره موبایلی که با آن ثبت نام نموده اید، شناسه ی دعوت شماست، همچنین می توانیداز گزینه افزودن شناسه جدید که در قسمت مدعوین قرار دارد استفاده کرده و شناسه هایی با نام های دلخواه بسازید و سپس گزینه کپی دعوتنامه را زده و آنها را در شبکه های مجازی تبلیغ کنید. با ثبت نام آنها با کد معرف شما، از هر تراکنش آنها سود خواهید برد.

یک نفر را معرفی کردم، ولی برای من نمایش داده نمی شود؛

چنین موردی اساسا امکان پذیر نیست، لطفا ابتدا، هم خود و هم فرد معرفی شده، نرم افزارتان را بروزرسانی بفرمایید، و سپس به معرفی شده بفرمایید که در حساب کاربری خود، در قسمت تنظیمات ببینند که آیا که کد معرف شما ثبت شده است یا خیر؛ و همچنین خود شما نیز لطف بفرمایید از بخش مدعوین همین شناسه تان ، به دنبال شماره موبایل ایشان بگردید و برای ما از طریق پشتیبانی اسکرین شات ارسال بفرمایید تا به تیم فنی ارجاع گردد.

افرادی که معرفی کردم و درآمد حاصل از آن ها را از کجا میتوانم ببینم؟

در اپلیکیشن، در قسمت مدعوین ، تمامی افرادی که با هر کدام از شناسه های شما ثبت نام کرده باشند، با کلیک روی آن شناسه نمایش داده خواهند شد؛ همچنین میزان درآمد شما از هرکدام از آن ها نیز در مقابل آنها نوشته شده است.

شرایط حذف یکی از شناسه های معرف چگونه است و در صورت حذف ، مدعوین آن چه می شوند؟

امکان حذف شناسه در اپلیکیشن 7030 در قسمت مدیریت شناسه ها فراهم شده است ولی در صورتی که بعد از حذف آن، شناسه مورد نظر از سوی شخص دیگری رزرو شود، امکان بازپس ­گیری و فعالیت با آن وجود ندارد. *در صورت حذف یکی از شناسه هایتان، کسانی که با آن شناسه وارد سامانه شده باشند به شناسه پیش فرض، یعنی شناسه شماره تلفنتان منتقل می ­شوند و تعدادشان در قسمت (شناسه­ های حذف شده) قابل رویت است.

چرا هر شناسه ای میخواهم بسازم قبول نمی کند؟ (ساخت شناسه معرف جدید برای خود، چه الزاماتی دارد؟)

شناسه حتما باید شرایط زیر را داشته باشد:

1)باید از کاراکتر های انگلیسی و اعداد استفاده شود.

2)توسط شخص دیگری انتخاب نشده باشد.

3)باید 5 کاراکتر یا بیشتر باشد.

4)بین حروف فقط از (_ )میتوان استفاده کرد.

جهت تبلیغات آیا تصاویر گرافیکی آماده دارید؟

کلیک کنید

چرا در اینستاگرام نمی توان لینک 7030 را به اشتراک گذاشت؟

بدليل لطف فراوان و استفاده روزافزون كاربران و دعوت كنندگان از لينک سايت 7030 اينستاگرام متاسفانه اين لينک را به عنوان لينک اسپم شناسايي كرده و از اشتراک آن جلوگيري مي كند. بديهي است تيم 7030هفتادسي در حال مذاكره با اينستاگرام براي حل اين موضوع است. 

7030/۷۰۳۰/هفتادسی/هفتاد سی

دعوت دوستان و عضوگیری در7030
5 (100%) 9 votes