ثبت نام وعضویت در7030

برای ثبت نام وعضویت در7030 چه کار بایدبکنم؟
چگونه ثبت نام کنم؟ مراحل ثبت نام را توضیح دهید؛

1) از قسمت ثبت نام شماره موبایل خود را وارد کنید.

2) رمز عبور دلخواه خودتوان را وارد کرده و به خاطر بسپارید.

3)شناسه معرف فردی که شما را با سامانه آشنا کرده را وارد بفرمایید.

4) پس از دریافت کد فعالسازی ، آن را وارد کنید؛ در ادامه، ضمن اینکه می ­توانید خریدهایتان را انجام دهید قادر خواهید بود آن را به دوستان، مخاطبین ، فالوورهایتان  ودر سایت یا وبلاگ خود معرفی کنید.

کد فعالسازی (کد تایید) ارسال نمی شود؟

گاهی اوقات ممکن است کد تایید با تاخیر به دست شما برسد؛ اگر کد فعالسازی را دریافت نکردید، یا دریافت کردید و اشتباه بود، راه حل جایگزین وجود دارد؛ راه حل جایگزین این است که : عدد 7030 را به شماره 10000070307030 پیامک کنید؛ پس از اطمینان از ارسال شدن پیامک، فعالسازی حساب کاربری شما انجام شده است؛ و فقط کافی است که از قسمت ورود، وارد سامانه شوید.

رمز ورود خود را فراموش کرده ام، چگونه آن را بازیابی کنم؟

در قسمت “ورود” از گزینه ی ” کلمه عبور را فراموش کرده ام” استفاده بفرمایید.

آیا پس از ثبت نام میتوانم کد معرفی که با آن دعوت شده ام را عوض کنم؟

خیر؛ این امکان به هیچ وجه وجود ندارد؛ به جهت ارج نهادن به زحمات کسی که شما را با سامانه آشنا کرده امکان تغییر کد معرف پس از ثبت نام وجود ندارد. ولی می‌توانید با یک شماره تلفن دیگر مجدداً ثبت نام کنید.

چگونه میتوان با دو سیم کارت ثبت نام کرد؟

پس از ثبت نام با سیم کارت اول، می توانید از بخش تنظیمات گزینه خروج از حساب کاربری را بزنید؛ سپس با سیم کارت جدید ثبت نام بفرمایید.

آیا می‌توان با چند نام و شناسه فعالیت کرد؟

بله، با هر شماره تلفن می توان یک حساب کاربری داشت و با هر حساب کاربری نیز می­ توانید تا سقف 5 شناسه (یا کد معرف) که معرف اسم، اسم کانال یا پیج، نام کسب وکار یا برند شماست، ثبت نمایید و با آنها به جذب مدعو و فعالیت بپردازید.

خودم با 7030 آشنا شده ام و کسی من را معرفی نکرده، چگونه بدون معرف ثبت نام کنم؟

با توجه به اینکه وارد کردن کدمعرف جهت ثبت نام الزامی است، باید کد معرف شخصی که شما را با سامانه آشنا کرده و را وارد بفرمایید؛ اگر کسی شما را معرفی نکرده است، می توانید از لینک زیر اقدام به ثبت نام بفرمایید؛ https://7030.ir/r/arg303 شناسه‌ی معرف هنگام ثبت نام:arg303 

لازم به ذکر است که تمامی کدهای معرف یکسان هستند و هیچ تفاوتی با هم ندارند و نحوه سود دهی کاملا یکسان است.

7030/۷۰۳۰/هفتادسی/هفتاد سی

ثبت نام وعضویت در7030
5 (100%) 11 votes